Velour
Katia Velour is een zacht fantasiegaren met kort haar. Het heeft een pluche-effect en verleent zich daardoor ideaal voor kussens en babydekens alsook knusse mutsen en sjaals voor groot en klein.
10
Katia Velour RoosVelour is een zacht fantasiegaren met kort haar. Het heeft een pluche-effect en verleent zich daardoor ideaal voor kussens en babydekens alsook knusse mutsen en sjaals voor groot en klein.
Algemene eigenschappen Katia…€ 8,50 € 6,004
Katia Velour ZwartVelour is een zacht fantasiegaren met kort haar. Het heeft een pluche-effect en verleent zich daardoor ideaal voor kussens en babydekens alsook knusse mutsen en sjaals voor groot en klein.
∙ Naalddikte: 5,50 - 6,00mm
∙…€ 8,50 € 6,001
Katia Velour GroenVelour is een zacht fantasiegaren met kort haar. Het heeft een pluche-effect en verleent zich daardoor ideaal voor kussens en babydekens alsook knusse mutsen en sjaals voor groot en klein.
∙ Naalddikte: 5,50 - 6,00mm
∙…€ 8,50 € 6,00